Powiat Ostrowski: Bawili babcie i dziadków

  • 31.01.2018, 11:52
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski:  Bawili babcie i dziadków
Tradycyjnie już, jak każdego roku, samorząd wiejski wspólnie z kierownictwem szkoły wraz z przedszkolakami z Tarchał Wielkich zaprosili swoje babcie i dziadków do sali wiejskiej, by wspólnie świętować ich dzień.

Uroczystość otworzyła  sołtys wioski - Elżbieta Tomczak, która powitała przybyłych gości. W  części artystycznej wystąpili uczniowie tarchalskiej szkoły z jasełkami pt. ,,Do Betlejem nie jest tak daleko", tańcami i kolędą, a wszystko pod czujnym okiem swoich opiekunek - Eweliny Kasprzyk i Ewy  Ziętek. Podczas spotkania były oczywiście wspólne życzenia i łamanie się opłatkiem. Na bogato zastawionych stołach znalazły się kawa wspaniałe wypieki, owoce, bigos i wędlina. Atrakcją wieczoru był występ Zespołu Ludowego "Hucianie".

Henryk Włodarek

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe