Kalisz: Ferie z programowaniem

  • 30.01.2018, 10:05
  • Patrycja Pera
Kalisz: Ferie z programowaniem pixabay
Fundacja Rozwoju Inicjatyw Kreatywnych organizuje dwa nowe kursy programowania dla młodzieży z Kalisza i okolic w okresie nadchodzących ferii zimowych.

Uczestnicy zajęć przez pięć dni będą mogli pracować z doświadczonymi programistami i nauczyć się tworzyć aplikacje webowe lub/oraz poznać praktyczne podstawy programowania sztucznej inteligencji języka Python!

Kursy przewidziane są dla młodzieży ponadgimnazjalnej i gimnazjalnej i będą prowadzone od podstaw - nie wymagają od uczestników wiedzy na temat programowania.

Kurs “Podstawy programowania aplikacji webowych” zapozna uczestników z praktycznymi podstawami programowania stron i aplikacji internetowych. Po zakończeniu zajęć
uczestnicy będą potrafili tworzyć i publikować własne interaktywne projekty internetowe.

Kurs “Wstęp do sztucznej inteligencji i programowania w języku Python” zaznajomi uczestników z podstawami popularnego języka Python, podstawami tworzenia nowoczesnych aplikacji z interfejsami okienkowymi oraz zasadami działania sieci neuronowych i ich wykorzystania, np. do rozpoznawania pisma czy zdjęć.

Kursy poprowadzą:
Dominik Kościelak – programista, współautor programu Od Zera Do Hakera oraz darmowej platformy szkoleniowej hackingheroes.org; dr Jarosław Kochanowicz - posiadacz doktoratu ze sztucznej inteligencji (NanyangTechnological University, Singapur),magister informatyki (Uniwersytet Jagieloński, Kraków), wieloletni programista.

Oba kursy odbędą się w Kaliszu podczas ferii zimowych. Każdy z kursów potrwa 5 dni. Chętni będą mogli uczestniczyć w obu kursach lub w jednym z nich. Każdy kurs zakłada pracę przez 2 godziny dziennie.

Szczegółowe informacje.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe