Ostrów: Poprawa w finale konkursu dla młodych projektantów

  • 27.01.2018, 14:31
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Poprawa w finale konkursu dla młodych projektantów
Julia Poprawa z Ostrowa zakwalifikowała się do finału konkursu Dla Młodych Projektantów - KREACJE - PROWOKACJE w Radomiu.

Uczennice klasy drugiej technikum w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim uczące się w zawodzie technik przemysłu mody - Patrycja Wróbel i Julia Poprawa - wzięły udział w III Ogólnopolskim Konkursie Dla Młodych Projektantów - KREACJE - PROWOKACJE  2018 organizowanym przez Zespół Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu.
 
Konkurs polegał na przygotowaniu trzech kolorowych projektów odzieżowych w formie rysunku żurnalowego. Jury konkursu oceniało między innymi zgodność projektów z obowiązującymi trendami mody, technikę i perfekcyjność wykonania projektów oraz kreatywność i innowacyjność. Na konkurs nadesłano 43 kolekcje z 10 szkół z całej Polski. Komisja konkursowa zdecydowała, że do tegorocznego finału zakwalifikuje 12 kolekcji, w tym kolekcję uczennicy z Ostrowa Juli Poprawy. Teraz przed Julią kolejne wyzwanie - zaprojektowaną kolekcję należy uszyć i dostarczyć na finał, który odbędzie się 16 marca  w Radomiu. Podczas gali finałowej, na której zostaną wręczone dyplomy i nagrody, uszyte ubiory będą prezentowane na modelkach.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe