Kalisz: I Wielkopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie

  • 26.01.2018, 12:00
  • Patrycja Pera
Kalisz: I Wielkopolska Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie SM Kalisz
W ubiegły poniedziałek 22 stycznia 2018 r. o godzinie 10:00 w Sali Błękitnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Wojciechowskiego przy ul. Nowy Świat 4 w Kaliszu, odbył się kolejny etap I Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Do eliminacji w II etapie zostało zakwalifikowanych 180 osób z całego województwa wielkopolskiego, z czego 163 osoby przystąpiły do napisania testu. W Kaliszu przystąpiło 45 osób z 12 kaliskich szkół średnich oraz 2 szkół z powiatu kaliskiego. II etap olimpiady w przeciwieństwie do pierwszego, składał się z testu wielokrotnego wyboru oraz trzech pytań otwartych, z których uczestnicy wybierali jedno i pisemnie udzielali odpowiedzi. 23 stycznia w siedzibie Straży Miejskiej Miasta Poznania odbyło się posiedzenie Komisji Głównej I Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie, w skład, której weszli przedstawiciele Straży Miejskich biorących udział w przedsięwzięciu. Na podstawie protokołów z poszczególnych, właściwych terytorialnie komisji dokonano podsumowania II etapu olimpiady. Do finału zakwalifikowało się 20 uczestników z całego województwa wielkopolskiego, z czego trzy osoby z terenu Kalisza i jedna z powiatu kaliskiego.

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe noty to:

  • Kinga Jamroziak z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu,
  • Dagmara Koniak z I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Asnyka w Kaliszu,
  • Wiktoria Kurzeja z III Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Kaliszu,
  • Weronika Majchrzak z Zespołu Szkół im. St. Mikołajczyka w Opatówku.

SM Kalisz

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe