Powiat Ostrowski: Dzień Seniora w Głogowej

  • 25.01.2018, 10:14
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Dzień Seniora w Głogowej
W sali wiejskiej w Głogowej mieszkańcy obchodzili "Dzień Seniora".

Głównym organizatorem tego noworocznego spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich pod przewodnictwem Tomiły Wiśniewskiej - Akerman wspólnie z Radą Sołecką i sołtysem Ryszardem Tischem i Zespół Tańca Ludowego "GŁOGOWIANIE" z Bernardem Podziemkiem na czele. W spotkaniu uczestniczył przewodniczący Rady Gminy i Miasta Raszków Andrzej Matyba, radna gminna Grażyna Owczarek oraz radne powiatowe: Maria Tomaszewska i Katarzyna Spiżak.
W tym szczególnym dniu, życzenia zdrowia, długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń składali obecnym na sali seniorom oraz  babciom i dziadkom organizatorzy i goście. Czas szybko mijał przy wspólnym stole pełnym przysmaków. Na dodatek do biesiadników dołączyła Kapela Ludowa "TURSKO", która na ludową nutę umilała wieczór mieszkańcom i gościom Głogowej.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe