Kalisz: Nowy dyrektor MZDiK jest bankowcem!

  • 22.01.2018, 12:49 (aktualizacja 22.01.2018, 12:53)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Nowy dyrektor MZDiK jest bankowcem! goldenline.pl
Konkurs na dyrektora został ogłoszony w listopadzie 2017 r. Dopiero 17 stycznia wybrano Tomasza Ludwiczaka.

Komisja konkursowa, której przewodniczącym był wiceprezydent Kalisza, Artur Kijewski wybrała Tomasza Ludwiczaka. Ten ma zastąpić obecnego p.o dyrektora MZDiK Krzysztofa Gałkę.
- O wyborze kandydata zadecydowały jego kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe, zwłaszcza w zarządzaniu firmą i ludźmi. Pan Tomasz Ludwiczak przedstawił również szeroką i wyczerpująca merytorycznie koncepcje funkcjonowania Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Kaliszu - czytamy w uzasadnieniu w informacji o wyniku naboru.
Profil nowego dyrektora możemy znaleźć na portalu goldenline.pl, na którym pisze kilka słów o sobie.
" Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe było związane z bankowością. Przeszedłem wszystkie szczeble kariery, zaczynając na stanowisku kasjera, kończąc na stanowisku Dyrektora Oddziału, drugiego co do wielkości banku w Polsce. Te prawie dwadzieścia lat pracy, w tym ponad 12 lat na stanowiskach kierowniczych - Dyrektora, pozwoliło mi zdobyć bardzo bogate doświadczenie zawodowe, wszechstronną wiedzę w zakresie funkcjonowania firmy, jak również umiejętności kierowania zespołem i organizacji pracy. Ostatnio pracowałem w banku PEKAO SA., gdzie zarządzałem trzema oddziałami, prawie 50 - osobową grupą pracowników, nadzorowałem i zarządzałem zespołami, realizując powierzone mi zadania."
Tomasz Ludwiczak ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji w Uniwersytecie im. A.Mickiewicza w Poznaniu. 
Nowy dyrektor ma objąć stanowisko już 1 lutego. Zatem nie wiele czasu mu zostało, aby zapoznać się z bieżącymi sprawami. Bardzo prawdopodobne jest, że jego zastępcą będzie Krzysztof Gałka. 
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe