Powiat Kaliski: WOŚP w Gimnazjum w Liskowie

  • 16.01.2018, 13:54
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: WOŚP w Gimnazjum w Liskowie Gimnazjum Lisków
Tradycyjnie jak co roku uczniowie Gimnazjum im. ks. W. Blizińskiego włączyli się w 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fundacja Jurka Owsiaka zbierała pieniądze na wyrównanie szans w leczeniu noworodków. To są oddziały neonatologiczne (oddziały położnicze). W gimnazjum zbiórka datków odbyła się w dniach 9 - 11 stycznia. Uczniowie chętnie wspierali fundację i udało się zebrać 560,25 złotych. 
Pod opieką  Ewy Helman zbiórkę zorganizowali i  koordynowali akcję uczniowie z klasy IIIC: Weronika Kasprzak, Kinga Krupińska, Patrycja Brzezińska oraz Oskar Markiewicz, za co należą im się serdeczne podziękowania. Dzięki zaangażowaniu gimnazjalistów z Liskowa   gmina dołożyła własną "cegiełkę" do budowy tej szczytnej inicjatywy.
 

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe