Kalisz: III LO wśród najlepszych

  • 15.01.2018, 14:43
  • Patrycja Pera
Kalisz: III LO wśród najlepszych III LO
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu znalazło się na 7. miejscu Wielkopolskiego Rankingu Liceów i Techników „Perspektywy”.

Przedstawiciele placówki odebrali dyplom podczas uroczystej gali, która odbyła się 12 stycznia w Poznaniu.

W składzie delegacji znaleźli się uczniowie, którzy swoją pracą i pasją wpisują się w szerokie spektrum edukacji liceum: Patryk Drzewiecki 3 F, Paweł Ogórkiewicz 3 F, Katarzyna Klimaszewska 3 D2, Julia Bartczak 2 D2, Maciej Kuświk 2 D2, Wiktoria Kasprzak 2 G, Aleksandra Michalak 2 F, Wiktor Noworolnik 2 F, Filip Bartosik 2 F.

Jak przyznają uczniowie: - To było wspaniałe przeżycie, móc dumnie stanąć wśród najlepszych wielkopolskich szkół i reprezentować Kalisz.

- Nie pracujemy dla rankingów, ale skoro ranking jest i nikt nie pyta, czy chcemy brać w nim udział, to cieszymy się, że tak dobrze wypadliśmy. Mam nadzieję, że to będzie dodatkowa motywacja dla naszych nauczycieli i uczniów – mówi  Anna Narewska, dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu. - Pragnę podziękować nauczycielom, uczniom, rodzicom i wszystkim przyjaciołom szkoły, których wysiłki złożyły się na ten sukces. To wyróżnienie to jednocześnie wspaniały akcent w wyjątkowym dla naszego liceum roku - tak pięknie wchodzimy w obchody 100-lecia naszego liceum - szkoły dwojga imion - Mikołaja Kopernika i Anny Jagiellonki. 

Patrycja Pera

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe