Powiat Ostrowski: Seniorzy świętowali we Wtórku [ZDJĘCIA]

  • 15.01.2018, 14:08 (aktualizacja 15.01.2018, 14:23)
  • Patrycja Pera
Powiat Ostrowski: Seniorzy świętowali we Wtórku [ZDJĘCIA]
W niedzielne popołudnie na sali wiejskiej we Wtórku biesiadowali seniorzy. 

Okazją do spotkania był przygotowywany już od wielu lat Dzień Seniora, którego organizatorem jest, jak co roku Rada Sołecka na czele z Ryszardem Ryfą, sołtysem i radnym gminy Ostrów Wielkopolski. W tym roku impreza odbyła się w drugi weekend 2018 roku. Zaproszenie do wspólnego świętowania przyjęło blisko 200 mieszkańców Wtórku. Uroczystość rozpoczęła się od występu dzieci z przedszkola i Szkoły Podstawowej we Wtórku. Wśród gości nie zabrakło wójta gminy Piotra Kuroszczyka, z-ca wójta gminy Antoniego Hadryś, radnego powiatu ostrowskiego Piotra Walkowskiego, dyrektora aresztu śledczego w Ostrowie Waldemara Zaremby. Licznie zgromadzona publiczność bawiła się przy utworach Anny German, które wykonane zostały przez Katarzynę Zawadę.
Tradycyjnie już podczas tego typu spotkań nie zabrakło życzeń dla najstarszych mieszkańców. Szczere gratulacje i życzenia z rąk wójta gminy Piotra Kuroszczyka oraz z-cy wójta gminy Antoniego Hadrysia odebrali: Sabina Marciczkiewicz i Alojzy Brylak.   Po koncercie życzenia od sołtysa otrzymał Henryk Prudnik.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe