Ostrów: Jasełka w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej

  • 12.01.2018, 11:18 (aktualizacja 15.01.2018, 09:32)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Jasełka w Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej…
6 stycznia 2018 roku - Uroczystość Objawienia Pańskiego. Tę piękną prawdę o narodzeniu Pana Jezusa przedstawiły w Jasełkach dzieci klasy 1a Szkoły Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Kościół p.w. świętego Pawła Apostoła rozbrzmiał dzwonkami i śpiewem małych aktorów, którzy w przepięknych strojach wcielili się w role Maryi, Józefa, aniołków, pasterzy i królów. Nie zabrakło również małego świerszcza, który pięknie przygrywał Panu Jezusowi, a gwiazdki na dzwonkach zagrały kolędę "Lulajże Jezuniu". W przepiękną atmosferę tej jedynej nocy wprowadziły uczennice klas gimnazjalnych Asia, Julita i Monika, które na co dzień są przyjaciółmi pierwszaków i zawsze chętnie służą im pomocą.
 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe