×

Ostrów: Policjanci przejęli ponad 1,5 kilograma narkotyków

  • 11.01.2018, 14:15
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Policjanci przejęli ponad 1,5 kilograma narkotyków
Zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków usłyszał zatrzymany 25-latek. Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zabezpieczyli amfetaminę w łącznej ilości ponad 1,5 kilograma. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków szacowana jest na prawie 51 tysięcy złotych.

Kryminalni z ostrowskiej komendy, 5 stycznia br. na terenie powiatu zatrzymali 25-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie czynności policjanci ujawnili ponad 1,5 kilograma białego proszku. Użyty do badania tester narkotykowy potwierdził, że jest to amfetamina. Narkotyki natychmiast zostały zabezpieczone przez policjantów, a ich właściciel trafił prosto do policyjnego aresztu. Szacuje się, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków, w przypadku sprzedaży ich detalicznym odbiorcom, mogłaby sięgnąć prawie 51 tysięcy złotych.

Zatrzymany mężczyzna następnego dnia usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Na wniosek policji oraz prokuratury, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim wobec zatrzymanego mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z przepisami ustawy mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
KPP Ostrów

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe