×

Ostrów: Jasełka w SP 11

  • 11.01.2018, 14:00
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Jasełka w SP 11
W hali sportowej ostrowskiej ,,jedenastki'' odbyło się widowisko słowno - muzyczne pt. ,,Nadzieja z betlejemskiej groty".

Na widowni pojawili się dorośli i dzieci. Zaproszonych gości serdecznie powitała dyrektor szkoły Małgorzata Lubojańska, która wprowadziła także w klimat Święta Trzech Króli i złożyła najserdeczniejsze życzenia noworoczne. W poszczególne role przedstawienia wcielili się uczniowie kl. V a. Młodzi aktorzy doskonale operowali głosem, mimiką i gestem. Wyobraźnię widzów pobudziła także ciekawa scenografia i atrakcyjne kostiumy. Przedstawienie wzbogacił taniec aniołów oraz muzyka towarzysząca akcji, która nie tylko wzmagała napięcie, ale także kształtowała nastrój. Uroku inscenizacji dodały piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu solistek - Marii Wróbel i Klary Czerewkiewicz oraz chóru "Promyczki".

Na koniec do wspólnego kolędowania włączyli się wszyscy widzowie. Spektakl okazał się niezwykle wzruszający, a gromkie brawa świadczyły o uznaniu publiczności dla młodych aktorów. Po występie głos zabrał proboszcz parafii pw. Najświętszego Zbawiciela ks. prałat Sławomir Grześniak, który nie ukrywał swojego wzruszenia. Pogratulował wykonawcom, ich rodzicom, nauczycielom i katechetom. Koordynatorami przedsięwzięcia byli: Katarzyna Kaźmierowska i ks. Michał Włodarski. W realizację spektaklu ponadto zaangażowali się: Krystyna Tomalkiewicz, Marzena Machała, Anna Wikło i Sławomir Chołuj.

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe