×

Powiat Ostrowski: Powiatowe kolędowanie

  • 9.01.2018, 10:30
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Powiatowe kolędowanie
Owacją na stojąco zakończył się koncert Katarzyny Zawady zatytułowany ,,Człowieczy los’’, który odbył się 7 stycznia 2018 r. w kościele w Wierzbnie.

Organizatorami koncertu byli ks. Kanonik Krystian Szenowski proboszcz parafii pw. NMP Królowej Korony Polski oraz Paweł Rajski Starosta Ostrowski, a występ zorganizowano w ramach cyklu ,,Powiatowe kolędowanie’’.

Katarzyna Zawada zaprezentowała się licznie zgromadzonej widowni w repertuarze kolędowym oraz z największymi przebojami Anny German. Ta utalentowana wokalista, studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu okazała się genialną interpretatorką utworów A. German, co wywołało autentyczne wzruszenie na twarzach odbiorców.

- ‘’Trzy lata temu na zaproszenie księdza proboszcza pojawiliśmy się tutaj z piosenkami do słów wierszy ks. Jana Twardowskiego. W ubiegłym roku kolędowaliśmy wspólnie z góralską kapelą TURNIOKI, a w tym roku zaprosiliśmy na spotkanie, podczas którego wyjątkowy talent wokalny Pani Kasi pozwolił przypomnieć piosenki jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej estrady Anny German’’ – powiedział Starosta Ostrowski.

Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe