Ostrów: Ponad 100km/h w terenie zabudowanym

  • 09.01.2018, 09:28
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Ponad 100km/h w terenie zabudowanym
40-letnia kierująca audi straciła prawo jazdy, za jazdę z nadmierną prędkością. Kobieta nie zważając na bezpieczeństwo swoje oraz innych, pędziła w terenie zabudowanym ponad 100 km/h.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego ostrowskiej komendy w minioną sobotę, 6 stycznia br., po godzinie 19.00, w jednej z miejscowości gminy Sośnie zatrzymali do kontroli drogowej kierującą audi. 40-latka pędziła z prędkością 104 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h.

Kierująca na trzy miesiąca straciła uprawnienia do kierowania. Zgodnie z obowiązującymi przepisami 40-latkę ukarano mandatem karnym oraz nałożono punkty karne.

Kierowco, pamiętaj na drodze nie jesteś sam. Odpowiednio dostosowana prędkość pozwoli na właściwą reakcję w sytuacji, gdy zmieni się sytuacja na drodze lub na wyznaczonym przejściu dla pieszych pojawi się niechroniony uczestnik ruchu drogowego. Nieodpowiedzialne zachowanie, pośpiech czy rozkojarzenie w połączeniu z coraz gorszą aurą może stać się przyczyną wielu niebezpiecznych zdarzeń, które w konsekwencji zaważą na czyimś zdrowiu lub życiu.

KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe