Powiat Ostrowski: Noworoczne spotkanie samorządowców [WIDEO]

  • 08.01.2018, 11:50 (aktualizacja 08.01.2018, 15:02)
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Noworoczne spotkanie samorządowców [WIDEO]
W Raszkowie już po raz XIX odbyło się Noworoczne Spotkanie Samorządowców Powiatu Ostrowskiego. - Cieszę się, że mogliśmy już po raz trzeci gościć samorządowców z całego powiatu w Raszkowie - mówi Jacek Bartczak, burmistrz Raszkowa.

Tegoroczne spotkanie rozpoczęło się mszą świętą, która odprawiona została w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Raszkowie. Mszę uświetnił Chór Towarzystwa Śpiewaczego w Raszkowie pod dyrekcją Jerzego Wojtaszka, z udziałem solistki Ksenii Shaushyshvili przy akompaniamencie Macieja Bąka. Po mszy odbyło się spotkanie sali sportowej Szkoły Podstawowej w Raszkowie. Zaproszonych gości przywitał burmistrz Jacek Bartczak oraz starosta powiatu ostrowskiego Paweł Rajski. Życzenia na nowy 2018 rok złożyli obecni na spotkaniu parlamentarzyści oraz przedstawiciele władz.

Podczsa spotkania z samorządowcami pożegnała się burmistrz Nowych Skalmierzyc Bożena Budzik.
- Jestem bogata, piękna i zdrowa, ale... przechodzę na emeryturę – powiedziała burmistrz Nowych Skalmierzyc.
Bożena Budzik oficjalnie poinformowała, że kończy swoją samorządową działalność i nie wystartuje w tegorocznych wyborach samorządowych.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe