Ostrów: Zatrzymany za dopalacze

  • 29.12.2017, 13:56
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zatrzymany za dopalacze
Policjanci Wydziału Prewencji z ostrowskiej komendy zatrzymali 26-latka, u którego znaleźli i zabezpieczyli dopalacze. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a substancja znajdująca się w kilku woreczkach, została przekazana do badań laboratoryjnych.

28 grudnia policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie 7 woreczków z tzw. dopalaczami. Ujawnione środki zostały zabezpieczone i przekazane do badań laboratoryjnych. Śledczy czekają teraz na wyniki badań. Jeśli przeprowadzone przez biegłego badania zabezpieczonych substancji wykażą, że są to środki niebezpieczne dla życia i zdrowia, wówczas mężczyzna odpowie przed sądem.

Nie ma chyba osoby, która nie słyszałaby o zastępczych środkach odurzających czyli dopalaczach. I chociaż na opakowaniach tych środków można spotkać informację, że jest to tylko produkt kolekcjonerski, to ze znaczeniem tego słowa nie ma nic wspólnego.

Dopalacze to śmiertelne niebezpieczeństwo, które może bardzo szybko zniszczyć nasze zdrowie i życie. Spustoszenia, jakie powodują dopalacze w organizmie człowieka są ogromne. Reagujmy, jeśli w naszym towarzystwie ktoś zamierza zażyć te substancje. Istotnym elementem walki ze zjawiskiem dopalaczy jest reagowanie i powiadamianie Policji w razie posiadania informacji o zagrożeniach czy nowych punktach dystrybucji zakazanych środków.

KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe