Kalisz: Nauczyciele z awansami

  • 29.12.2017, 12:00
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Nauczyciele z awansami
5 pracownic kaliskich placówek oświatowych odebrało nominacje na stopień nauczyciela mianowanego.

Akty awansu wręczał prezydent Grzegorz Sapiński.
-  Gratuluję serdecznie. Życzę, by państwa praca była zawsze doceniana przez przełożonych. Zawód nauczyciela wymaga wysiłku, dlatego życzę także wytrwałości i powodzenia. Dziękuję, że tak wiele serca wkładacie w wykształcenie przyszłych pokoleń - mówił Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza.

Do gratulacji i życzeń przyłączył się Mariusz Witczak, naczelnik Wydziału Edukacji. Tradycyjnie już przed wręczeniem aktów mianowania nauczyciele złożyli ślubowanie: ,,Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej''.

Stopień nauczyciela mianowanego – trzeci na ścieżce awansu zawodowego – co roku uzyskuje w Kaliszu kilkudziesięcioro pedagogów. Awansowani nauczyciele: Joanna Banaszak (SP 3), Olga Gul (SP 10), Agnieszka Korpik (SP 23), Irena Łukasik - Berus (II LO), Olga Owczynnikowa (ZS 9).
AB
Fot. Anna Błaszczyk

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe