Ostrów: Spotkanie wigilijne w ostrowskiej komendzie

  • 24.12.2017, 11:00
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Spotkanie wigilijne w ostrowskiej komendzie
Tradycją stało się już, że w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia funkcjonariusze, pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim oraz zaproszeni goście spotykają się żeby połamać się opłatkiem i złożyć sobie wzajemnie, świąteczne życzenia.

W sali tradycji Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, odbyło się wczoraj, tj. 21.12.br., uroczyste spotkanie opłatkowe. Wśród zaproszonych gości oprócz kadry kierowniczej i pracowników cywilnych na spotkaniu opłatkowym obecny był kapelan ostrowskich policjantów ksiądz kanonik Maciej Wyzujak, Poseł na Sejm pan Tomasz Ławniczak, Asystentka Senatora Łukasza Mikołajczyka – pani Karolina Winiecka, Prokurator Okręgowy pan Paweł Szymanowski, Prokurator Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim pani Wanda Palczewska, w imieniu Starosty Ostrowskiego obecny był Sekretarz Powiatu pan Mirosław Rychlik, w imieniu pani Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego obecny był Sekretarz Miasta pan Andrzej Baraniak, wśród gości obecna była także rodzina tragicznie zmarłego policjanta, Przewodniczący policjantów ZT NSZZ st. asp. Krzysztof Guździoł oraz Przewodnicząca pracowników cywilnych Aneta Łęcka.

Świąteczne życzenia dla wszystkich policjantów, pracowników cywilnych i ich rodzin oraz zaproszonych gości złożył p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim mł. insp. Piotr Wilkowski. Pan Komendant podczas spotkania wręczył również przekazany przez Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po poległych policjantach świąteczny upominek rodzinie zmarłego policjanta z naszej jednostki.

Świąteczne spotkanie zakończyło się życzeniami, wspólnym przełamaniem się opłatkiem oraz poczęstunkiem.

KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe