Powiat Ostrowski: Sala w Niemojewcu już po remoncie

  • 28.02.2017, 18:58
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Sala w Niemojewcu już po remoncie
Sala wiejska w Niemojewcu została oficjalnie otwarta po remoncie. Spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy wioski oraz wykonawca prac remontowych Mateusz Gościniak.
Prace w obiekcie rozpoczęły się już we wakacje ubiegłego roku. Wtedy wyremontowano salę i korytarz. Pod koniec roku przebudowano, odnowiono i częściowo doposażono kuchnię. W sumie w ramach zaplanowanych środków wyremontowano podłogi i odmalowano ściany w całym budynku, przebudowano instalację elektryczną oraz obniżono sufity w sali. Wiele pracy kosztowało także odrestaurowanie starych, stylowych drzwi, które są również ozdobą tego budynku. Nowe oświetlenie, ciepłe kolory, stylowe wykończenia: lustra i firanki czy nowe krzesła sprawiły, że sala zachwyca swoim wyglądem. Koszt wykonanych prac i zakupu doposażenia opiewa na kwotę 45 tysięcy złotych. - To uroczyste spotkanie to okazja do podsumowania remontu i podziękowania burmistrzowi Raszkowa za przekazane środki oraz mieszkańcom za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Dzięki ich społecznej pracy udało się zaoszczędzić środki na te elementy wykończeniowe, które tworzą kameralny klimat tej sali - mówiła w swoim wystąpieniu Ewa Dudzińska, sołtys wsi Niemojewiec. Sala jest przytulna i nastrojowa, doskonale połączyła stare elementy z nowoczesnością. - Cieszę się, że przekazane środki zostały tak dobrze wykorzystane. Jestem przekonany, że będzie dobrze służyć mieszkańcom wioski - mówił Jacek Bartczak, burmistrz Raszkowa.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe