Kalisz: Prezent od WORD-u

  • 22.12.2017, 12:40
  • Patrycja Pera
Kalisz: Prezent od WORD-u mł. asp. Albert Famulski
Najaśnica model Single 7200 lm o wartości 4 034,70 trafiła do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. To kolejny już prezent od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Kaliszu.

Najaśnica to przenośny maszt oświetleniowy wyposażony w akumulator oraz lampę o dużej mocy światła. Urządzenie posiada możliwość przenoszenia i ustawienia na wiele sposobów, co przydaje się w trudnych warunkach podczas działań ratowniczych. 

Najaśnica została przekazana Komendantowi Miejskiemu st. kpt. Sławomirowi Kotońskiemu przez Dyrektora WORD w Kaliszu Pana Stanisława Piotrowskiego, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Pozyskane urządzenie z pewnością przyczyni się do skuteczniejszego udzielania pomocy na terenie miasta Kalisza i powiatu kaliskiego. Opracowanie: st. kpt. Radosław Marek

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe