Kalisz: Przedświąteczne spotkanie policjantów i pracowników policji[ZDJĘCIA]

  • 22.12.2017, 10:32
  • Patrycja Pera
Kalisz: Przedświąteczne spotkanie policjantów i pracowników policji[ZDJĘCIA] KMP Kalisz
Tradycją stało się już, że w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu spotykają się, żeby połamać się opłatkiem i złożyć sobie wzajemnie, świąteczne życzenia.

Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za dotychczasową rzetelną i pełną zaangażowania służbę i pracę. Szef kaliskich policjantów życzył wszystkim zebranym, aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły im w spokojnej rodzinnej atmosferze a Nowy 2018 Rok stał się czasem spełnionych marzeń i samych sukcesów.

Po odczytaniu fragmentu Ewangelii według św. Łukasza o narodzeniu Pana Jezusa przez przez księdza rektora Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Kaliskiej – dr Piotra Górskiego, wszyscy składali sobie życzenia świąteczne łamiąc się opłatkiem, a następnie zasiedli wspólnie do stołu dzieląc się refleksjami na temat mijającego 2017 roku. KMP Kalisz

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe