Kalisz: KLA wprowadza bilet jednodniowy

  • 21.12.2017, 09:11
  • Patrycja Pera
Kalisz: KLA wprowadza bilet jednodniowy UM Kalisz
Od 23 grudnia w Kaliszu wprowadzony zostanie nowy rodzaj opłaty przewozowej – bilet jednodniowy. Umożliwi on pasażerom korzystanie z wielu linii autobusowych jednego dnia bez konieczności zakupu dodatkowych biletów.

Nowy bilet obowiązywał będzie w granicach administracyjnych miasta Kalisza w dniu jego skasowania w kasowniku lub aktywacji za pomocą systemu Mobilet.

Koszt biletu jednodniowego wyniesie 5,00 zł (normalny) i 2,50 zł (ulgowy).

- Zachęcamy wszystkich do korzystania z komunikacji miejskiej. Bilet jednodniowy to ciekawa opcja dla mieszkańców i turystów, aby chętniej korzystali z nowych autobusów, które właśnie wyjechały na ulice naszego miasta – mówi prezydent Grzegorz Sapiński. Katarzyna Ciupek

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe