Ostrów: Policjanci zbierali nakrętki dla Maksa

  • 19.12.2017, 08:30
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Policjanci zbierali nakrętki dla Maksa
St. sierż. Maciej Karasiński - dzielnicowy ostrowskiej komendy aktywnie zaangażował się w pomoc choremu chłopcu. Z inicjatywy dzielnicowego policjanci i pracownicy cywilni ostrowskiej komendy od października tego roku zbierali plastikowe nakrętki. Przekazane nakrętki trafią do recyclingu, a zebrane w ten sposób pieniądze pomogą 3-letniemu chłopcu w walce z chorobą nowotworową.

Blisko 100 kg nakrętek zebrali policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Akcja zbierania nakrętek powstała z inicjatywny dzielnicowego st. sierż. Macieja Karasińskiego, który rozpoczął zbiórkę wśród grona swoich znajomych i przyjaciół. Do akcji „ Ty również możesz pomóc” włączyli się też policjanci i pracownicy ostrowskiej komendy. 15 grudnia zebrane nakrętki dzielnicowy przekazał Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych w Ostrowie Wielkopolskim, która koordynuje zbiórkę. Pieniądze ze sprzedaży przeznaczone zostaną na pomoc w leczeniu 3- letniego Maksa, który choruje na chorobę nowotworową.

Dzielnicowy zachęca wszystkich do tego, by nie wyrzucać nakrętek plastikowych do kosza, ale je zbierać a potem przekazać w wyznaczonych miejscach. Jak sam mówi: dla jednych nakrętka jest zbędna i ląduje w śmietniku, dla innych staje się pomocna w drodze do lepszego życia.

KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe