Powiat Kaliski: Jasełka w Szkole Podstawowej w Ciepielewie

  • 18.12.2017, 14:36
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Jasełka w Szkole Podstawowej w Ciepielewie Katarzyna Dancewicz, Aneta Miklas
Uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne i goście obejrzeli występ jasełkowy wszystkich dzieci ze SP w Cieplewie.

W tym roku uczestnicy zebrali się w sali OSP, aby poczuć radosną atmosferę świąt oraz zobaczyć artystów na scenie, integrując się z lokalnym środowiskiem wspólnie kolędując.
Na początku spotkania, głos zabrała dyrektor Urszula Orczykowska, która recytując słowa utworu z repertuaru Czerwonych Gitar, wprowadziła zebranych w świąteczny nastrój. Poźniej oddała scenę młodym artystom.
Na początku na scenie pojawiła się liczna grupa aniołów, które zaśpiewały tytułowy utwór jasełek. Po chwili wystąpili pastuszkowie, a później Maryja z Józefem i Dzieciątkiem, trzej królowie oraz małe dzieci. W tym roku, tradycyjna inscenizacja została wzbogacona wieloma utworami muzycznymi, a do ostatniej piosenki pt. "Przekażmy sobie znak pokoju", przyłączyli się wszyscy obecni.
W uroczystości uczestniczyli: wójt Liskowa Maria Krawiec, wicestarosta kaliskiego Jan Kłysz, przewodniczący rady gminy Lisków, Aleksander Tomalak, kierownik referatu oświaty Dorota Sitko, sołtysi okolicznych miejscowości, rodzice oraz bliscy, którzy przyjęli zaproszenie na występ. 
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe