Ostrów:Mikołaj w Filharmonii Kaliskiej[ZDJĘCIA]

  • 14.12.2017, 12:09
  • Patrycja Pera
Ostrów:Mikołaj w Filharmonii Kaliskiej[ZDJĘCIA]
W środę, 6 grudnia, wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim wraz z nauczycielami pojechali do filharmonii w Kaliszu, aby wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu.

 Muzycy Kaliskiej Orkiestry Symfonicznej przygotowali specjalnie dla dzieci koncert świąteczny, w czasie którego uczniowie wysłuchali  aranżacji  słynnych świątecznych piosenek m.in. Jingle Bells, Santa Claus Is Comming To Town  w wykonaniu solistek :Joanny  Rektor i Małgorzaty Biniek. Orkiestrą kaliskich symfoników  kierował Maciej Tomasiewicz. 
Tego dnia to właśnie  muzyka była najważniejsza, otworzyła bowiem bramy do dziecięcej wyobraźni, aby następnie dotrzeć prosto do serca i obudzić w nim piękne emocje. Młodzi melomani  przy dźwiękach wyjątkowej muzyki, mogli poczuć magiczny klimat świąt. Podróż w krainę fantazji sprawiła  młodym widzom dużo radości, a przysłuchiwanie się orkiestrze, grającej na żywo na tak wielu instrumentach, pozostawiło po sobie niezapomniane wrażenie.
Dzień Świętego Mikołaja był w tym roku w SP 4  prawdziwie magiczny, a prezent w postaci wspólnego wyjazdu do filharmonii w pełni usatysfakcjonował wszystkich uczniów,  o  czym najlepiej świadczą żywiołowe reakcje podczas koncertu i szczere uśmiechy na twarzach dzieci.

Patrycja Pera

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe