Ostrów: Konkurs perkusyjny

  • 09.12.2017, 08:30
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Konkurs perkusyjny
Uczennica Zespołu Szkół Muzycznych im. Krzysztofa Komedy – Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim Zofia Gierz (klasa perkusji Bartosza Bindela) wzięła udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu.

Uczennica wystąpiła w trzeciej grupie wiekowej, zdobywając trzecie miejsce wśród uczestników i uczestniczek z całej Polski, m.in. z Płocka, Krakowa, Bielska-Białej, Łodzi. Występy młodych perkusistów oceniało Jury w składzie: prof. Jan Pilch (AM w Krakowie), prof. Grzegorz Jurczyk (AM w Bydgoszczy), mgr Maciej Marciniak (ZSM w Toruniu).

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Muzycznych im. Karola Szymanowskiego pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe