Powiat Kaliski: Mikołajkowa wizyta w przedszkolu

  • 08.12.2017, 09:47
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Mikołajkowa wizyta w przedszkolu UMG Opatówek
W środę, 6 grudnia z wizytą w Przedszkolu ''Wesoły Smyk'' zjawił się Patrol Rozminowania nr 15 z Jednostki Wojskowej 1523 Inowrocław pod dowództwem st.chor.sztab. Dariusza Łyszkiewicza.

Goście wzbudzili duże zainteresowanie przedszkolaków i zostali przez nich radośnie powitani. Żołnierze opowiedzieli maluchom o swojej pracy, prezentując przy tym wojskowy strój i inne elementy wyposażenia oraz profesjonalnego sprzętu. Dzieci z uwagą słuchały wyjaśnień, po co żołnierzowi potrzebny jest hełm i co żołnierz robi na poligonie. Prezentacja ta bardzo podobała się dzieciom, zwłaszcza, że na zakończenie mogły one same przymierzyć umundurowanie. Z pewnością ta niecodzienna, mikołajkowa wizyta na długo pozostanie w pamięci dzieci. UMG Opatówek

Patrycja Pera

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe