Powiat Ostrowski: Minister spotkał się z przedsiębiorcami![WIDEO]

  • 07.12.2017, 15:40 (aktualizacja 07.12.2017, 16:27)
  • Patrycja Pera
Powiat Ostrowski: Minister spotkał się z przedsiębiorcami![WIDEO]
W czwartek, 7 grudnia, w Odolanowskim Domu Kultury, odbyło się spotkanie przedsiębiorców z Podsekretarzem Stanu Ministerstwa Finansów, Pawłem Cubulskim.

Spotkanie rozpoczęło się od szkolenia dla przedsiębiorców z programu JPK oraz informacji o strukturze Krajowej Administracji Skarbowej. Następnie zaproszeni goście spotkali się z Ministrem Pawłem Cybulskim, razem z Marleną Maląg, wicewojewodą wielkopolski, Marianem Janickim, burmistrzem Odolanowa.
Celem wizyty było zapoznanie się z problemami przedsiębiorców na linii Urząd Skarbowy - podatnik oraz przekazanie informacji o planach rozwoju gospodarki i prawa gospodarczego kraju.  W spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele inkubatora przedsiębiorczości, którzy przedstawili możliwości pomocy w pozyskiwaniu wsparcia finansowanie w ramach dotacji dla przedsiębiorców i handlowców.
Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie "Dolina Baryczy", Koło Polskiego Stowarzyszenia Morsko-Gospodarczego w Odolanowie oraz Klubu Gazety Polskiej w Ostrowie Wielkopolskim. 

 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe