Powiat Ostrowski: Zmagania młodych strażaków w piłce halowej

  • 07.12.2017, 10:01
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Zmagania młodych strażaków w piłce halowej
Po raz kolejny odbył się organizowany przez Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Nowych Skalmierzycach Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Powiatu Ostrowskiego.

W tym roku do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn: MDP Granowiec, MDP Borowiec, MDP Sośnie, MDP Dębnica oraz MDP Skalmierzyce. Poza opiekunami zespołów do walki zagrzewali także goście, w tym m.in.: prezes Zarządu Miejsko-Gminnego ZOSP RP a zarazem sekretarz Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce Zdzisław Mielczarek oraz prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Ostrowie Wielkopolskim Przemysław Kaźmierczak. Ponad trzygodzinne zmagania, podczas których każda z drużyn rozegrała po cztery mecze, wyłoniły zwycięzców. Na najwyższym podium stanęła MDP Borowiec, drugie miejsce zajęła MDP Grudzielec, natomiast MDP Dębnica uplasowała się na pozycji trzeciej.
- Jestem pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania, ambicji i woli walki podczas każdej konfrontacji z rywalami na boisku. Doceniam również Wasze już bardzo duże, jak na swój wiek umiejętności piłkarskie. Życzę więc Wam, druhowie strażacy juniorzy, abyście dalej z taką pasją podchodzili do treningów, a być może niejeden z Was zostanie dostrzeżony przez łowców talentów i w przyszłości będzie profesjonalnym piłkarzem. Wszak Robert Lewandowski zaczynał tak jak Wy, a dziś jest piłkarzem klasy światowej, czego z całego serca Wam życzę - powiedział Zdzisław Mielczarek, który w imieniu burmistrz Bożeny Budzik i całego zarządu złożył gratulacje zwycięzcom oraz podziękowania dla uczestników turnieju i jego organizatorów.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe