Powiat Ostrowski: Święty Mikołaj w Strzyżewie

  • 06.12.2017, 11:09
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Święty Mikołaj w Strzyżewie
Przed salą wiejską w Strzyżewie odbyło się spotkanie ze świętym Mikołajem.

Licznie zgromadzone dzieci powitała wiceprzewodnicząca Rady Gminy Sieroszewice, a zarazem sołtys Strzyżewa Bernadeta Biała. Spotkanie zaszczycił swoją obecnością zastępca wójta gminy Sieroszewice Ryszard Boduch. W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji. Milusińscy brali udział w grach i zabawach prowadzonych przez animatorów kultury. Atrakcją były przejazdy bryczkami. Na imprezie zjawiły się święty Mikołajowie z workami prezentów. Każde dziecko otrzymało paczkę. Przybyli na imprezę mogli poczęstować się gorącą czekoladą, goframi lub frytkami, a także upiec kiełbaskę przy ognisku. Dzieci były bardzo zadowolone z mikołajkowej imprezy.

W przygotowanie spotkania zaangażowali się: Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotnicza Straż Pożarna i Szkoła Podstawowa w Strzyżewie. Impreza została dofinansowana ze środków Gminy Sieroszewice w ramach otwartego konkursu z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego na 2017 rok.  

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe