Powiat Ostrowski: Grant dla Koryt

  • 01.12.2017, 15:02
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Grant dla Koryt
Stowarzyszenie ,,Razem Łatwiej", które zrzesza przedstawicielki kół gospodyń wiejskich z terenu Gminy i Miasta Raszków otrzymało grant w ramach projektu: "Tu mieszkam tu zmieniam" z Fundacji Banku Zachodniego WBK.

Dzięki temu projektowi mieszkańcy Koryt będą mieli między innymi stół do tenisa stołowego, który stanie w przyszłym roku niedaleko placu zabaw.  Uroczysta gala podczas której wręczono granty odbyła się 28 listopada br. w Teatrze Kamienica w Warszawie. Wzięły w niej udział przedstawicielki stowarzyszenia: Sylwia Ciężka - Matuszczaka i Katarzyna Spiżak oraz Magdalena Kryszczak Sołtys wsi Koryta. Spośród ponad 1100 wniosków dofinansowanie otrzymało w sumie 100 organizacji pozarządowych. Spotkanie było również okazją do świętowania 20 - lecia istnienia Fundacji BZ WBK. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji dla swoich gości z całej Polski. Do łez rozbawił wszystkich Paweł Burczyk w monodramie pt."4 tony podłogi".  
 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe