Kalisz: Mikołajki w Kaliszu!

  • 01.12.2017, 13:28
  • Patrycja Pera
Kalisz: Mikołajki w Kaliszu! wizualizacje - WKST
Już wkrótce Główny Rynek zmieni się w krainę św. Mikołaja. Będzie kolorowo i wesoło. Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i wspólnego rozświetlenia choinki!

W środę, 6 grudnia, zapraszamy na mikołajki na Głównym Rynku.

O godz. 17.00 prezydent Grzegorz Sapiński dokona uroczystego rozświetlenie choinki i iluminacji świątecznych.

Na scenie dzieci i młodzież wystąpią w koncercie w ramach konkursu kolęd i pastorałek dla szkół podstawowych i przedszkoli. Nagrodę główną stanowi udział w telewizyjnym koncercie kolęd pod patronatem biskupa kaliskiego JE ks. Edwarda Janiaka oraz Grzegorza Sapińskiego, prezydenta miasta Kalisza.

O świetną zabawę zadbają animatorzy z kaliskiego „Uciechowa”.

Dodatkowo od 6 do 10 grudnia przed ratuszem będzie można przenieść się do krainy św. Mikołaja.

Na Głównym Rynku staną kule z reniferami i orkiestrą św. Mikołaja. Pojawią się również tematyczne domki, do których każdy będzie mógł zajrzeć. W nich znajdą się kuchnia i poczta św. Mikołaja. Nie zabraknie też muzycznego domku, wypełnionego kolędami.

Patrycja Pera

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe