Ostrów: Przyjdź porozmawiać o rewitalizacji

  • 28.11.2017, 14:48
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Przyjdź porozmawiać o rewitalizacji
Ostrowski Komitet Rewitalizacji (organ opiniodawczo - doradczy Prezydenta Miasta) zaprasza mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, w szczególności Osiedla nr 1 ,,Śródmieście" i Osiedla nr 11 ,,Powstańców Wielkopolskich", na otwarte spotkanie informacyjno - dyskusyjne, które odbędzie się w najbliższą środę, 29 listopada 2017 r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Partyzanckiej 15.

Planowany program spotkania obejmie: przedstawienie inwestycji oraz działań planowanych w ramach Programu Rewitalizacji dla Ostrowa Wielkopolskiego na lata 2016 - 2023; prezentację miejskiej koncepcji zagospodarowania traktu od Konkatedry do dworca PKP, w tym tzw. deptaku; informacje o dofinansowaniach na remonty kamienic z funduszy BGK; bezpośrednią możliwość zgłaszania opinii, propozycji, uwag i problemów; otwartą dyskusję o rewitalizacji i modernizacji miasta.

 

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe