Powiat Kaliski: Bajlandia zaprasza maluchów![WIDEO]

  • 27.11.2017, 14:49
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Bajlandia zaprasza maluchów![WIDEO]
Twój maluch garnie się do zabawy z rówieśnikami? A może kończą się Tobie pomysły? Klubik Bajlandia zapewni twojej pociesze naukę z zabawą w odpowiedniej formie dla wyznaczonego wieku.

Bajlandia powstała już rok temu w Brzezinach, ale od 4 września działa również drugi punkt w Godzieszach Wielkich.
Niepubliczne Przedszkole "Bajlandia" zaprasza dzieci już od 1 r.ż do Klubu Malucha, a dzieci powyżej 2,5 r.ż do przeszkola. Zapewniają profesjonalną kadrę pedagodiczną, przyjazną atmosferę, bezpieczne wyposażenie, ubezpieczenie dziecka oraz 5 posiłków codziennie.
Panuje  tam rodzinna atmosfera, a co najważniejsze, każde dziecko traktowane jest w sposób indywidualny. 
Oferta jest bardzo szeroka.  W cenie czesnego są nauka języka angielskiego, rytmika, zajęcia  plastyczne, zajęcia ogólnorozwojowe, taneczne, przyrodniczo-ekologiczne, logopedyczne, ogólnorozwojowe z elementami gimnastyki korekcyjnej, teatr i bajkoterapia. Istnieje możliwość nauki dodatkowego języka obcego lub wyjścia na basen.
Miesięczny koszt dla dzieci od 1-2,5 r.ż to tylko 590 zł, a dla dzieci powyżej 2,5 lat to 390 zł. Oba przedszkola znajdują się w dogodnej lokalizacji, bo w samym centrum. W Brzezinach przy ul. 21 Stycznia 5, a w Godzieszach Wielkich przy ul. Kaliskiej 3. Przed każdą placówką znajduje się parking dla rodziców.
Bajlandia otwarta jest przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 - 17.00. 
Każdy kto zapisze  teraz swoje dziecko do klubiku albo przedszkola w Godzieszach Wielkich, nie zapłaci za czesne. Promocja  trwa przez miesiąc od 10 listopada do 10 grudnia. Zapisz swoje dziecko do Bajlandi i spraw, by miało niezapomniane dzieciństwo. 


 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe