Kalisz: Wyróżnienia dla kaliskich policjantów

  • 23.11.2017, 14:18
  • Patrycja Pera
Kalisz: Wyróżnienia dla kaliskich policjantów KMP Kalisz
W Komendzie Miejskiej Policji w Kaliszu odbyła się uroczystość mianowania policjantów na wyższe stanowiska służbowe. Kilkudziesięciu policjantów otrzymało również rozkazy o podwyższeniu dodatków służbowych na zajmowanych stanowiskach. Rozkazy personalne wyróżnionym funkcjonariuszom osobiście wręczył Komendant Miejski Policji w Kaliszu inspektor Dariusz Bieniek wraz ze swoim zastępcą mł. insp. Witoldem Goździelewskim.

Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka przekazał środki finansowe na awanse oraz podwyższenie dodatków służbowych policjantom garnizonu wielkopolskiego. Wśród wyróżnionych znalazła się grupa 125 kaliskich funkcjonariuszy.

Uroczystość wręczenia rozkazów personalnych odbyła się 22 listopada br. w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. Oprócz wyróżnionych w uroczystości udział wzięli także komendanci komisariatów oraz naczelnicy wszystkich wydziałów kaliskiej jednostki.

 

Dyspozycje personalne policjantom wręczył Komendant Miejskiej Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek, w asyście swojego zastępcy mł. insp. Witolda Goździelewskiego. Rozkazy z rąk komendanta odebrali funkcjonariusze z pionu kryminalnego oraz prewencji, na co dzień pełniących służbę na stanowiskach wykonawczych m.in. policjantów, referentów, dzielnicowych, detektywów oraz specjalistów.

Szef kaliskiej komendy wręczając rozkazy policjantom złożył im gratulacje i podkreślił, że to wyróżnienie jest przede wszystkim efektem sumiennej i rzetelnej służby na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Insp. Bieniek zaznaczył, że codzienna służba każdego z funkcjonariuszy składa się na sukces Policji jako całości. Na zakończenie komendant życzył wszystkim policjantom satysfakcji z pełnionej służby. KMP Kalisz.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe