Kalisz: Eliminacje do konkursu recytatorskiego „Zabawa z poezją”

  • 21.11.2017, 10:26 (aktualizacja 22.11.2017, 17:10)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Eliminacje do konkursu recytatorskiego „Zabawa z poezją” Młodzieżowy Dom Kultury w Kaliszu
W miniony piątek i sobotę kilkudziesięciu recytatorów ze szkół podstawowych przystąpiło do eliminacji do finału konkursu recytatorskiego "Zabawa z poezją", organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury i Miejską Biblioteką Publiczną im. Adama Asnyka.

Jury w składzie: Beata Paszak, dyrektor MDK, Elżbieta Orłowska, przedstawiciel MBP, Małgorzata Piechowiak, Majka Graf, Magdalena Żarnecka i Jakub Kowalski oceniało recytacje dzieci i młodzieży w dwóch kategoriach – klas 0-III oraz IV-VII.

W pierwszej kategorii nagrodzono: Zuzannę Cichą ze Szkoły Podstawowej nr 17, Patrycję Fibingier i Esterę Palimąkę z PSP Jagiellończyk, Magdalenę Józefiak ze Szkoły Podstawowej nr 12, Krystiana Matuszaka ze Szkoły Podstawowej w Koźminku, Natalię Gęsicką i Jagodę Pawłowską z "10" oraz Alinę Ludwiczak z "15".

W kolejnej kategorii zaproszenia do finału otrzymali: Laura Królak ze Szkoły Podstawowej nr 10, Katarzyna Zgarda i Gabriela Karolak z "14", Weronika Urban i Iga Trawkowska ze Szkoły Podstawowej nr 9 oraz Hanna Kardaś ze Szkoły Podstawowej w Koźminku.

Laureaci, oprócz kwalifikacji do finału, otrzymali także pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

Kolejne eliminacje odbędą się 2 i 3 lutego 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu. KC

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe