×

Ostrów: Zatrzymani z narkotykami

  • 21.11.2017, 09:35
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Zatrzymani z narkotykami
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim w ciągu ostatnich dwóch dni zatrzymali pięciu mężczyzn, przy których ujawniono narkotyki. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli substancje, które policyjny tester zidentyfikował, jako marihuanę, amfetaminę i tabletki ekstazy. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym mężczyźni odpowiedzą przed sądem.
Ostrowscy policjanci w okresie ostatnich dwóch dni zatrzymali na terenie powiatu ostrowskiego łącznie pięć osób, które posiadały przy sobie substancje narkotyczne. Podczas wykonywanych czynności legitymowań oraz kontroli drogowych w stosunku do tych osób, policjanci ujawnili narkotyki w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. W sobotę wieczorem, podczas kontroli stojącego na parkingu samochodu, policjanci z Komisariatu Policji w Raszkowie, przy siedzącym w środku pojazdu mężczyźnie ujawnili woreczek z zielonym suszem. Policyjny tester wskazał, że substancja jest marihuana. Kolejnego mężczyznę tego wieczoru, na terenie centrum miasta wylegitymowali policjanci Wydziału Prewencji. Przy mężczyźnie ujawniono buteleczkę z zawartością białego proszku, który po zbadaniu testerem okazał się amfetaminą. Tej samej nocy, nad ranem, policjanci przy kolejnym legitymowanym mężczyźnie ujawnili woreczek z zielonym suszem, który po zbadaniu testerem okazał się marihuaną. O północy funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w miejscowości Wtórek wylegitymowali dwóch mężczyzn. Przy jednym z nich ujawniono susz roślinny, zidentyfikowany, jako marihuana, przy drugim biały proszek i tabletki. Policjanci zidentyfikowali zabezpieczone środki, jako amfetaminę i ekstazy. Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, i usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstwa posiadania narkotyków. Za popełnione czyny zatrzymanym mężczyznom grozi kara więzienia do 3 lat. KPP Ostrów
Ryszard Binczak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe