Kalisz: Dzień bez papierosa

  • 15.11.2017, 12:28
  • Ryszard Binczak
Kalisz: Dzień bez papierosa
Z okazji zbliżającego się Dnia Bez Papierosa dzieci z Przedszkola Niepublicznego ,,Stokrotka", 14 listopada, wybrały się na marsz ulicami Kalisza w celu promocji zdrowego trybu życia.
Przedszkolaki samodzielnie wykonały plakat pt. ,,Stokrotnie proszę nie pal przy mnie" oraz ulotki, które wręczały napotkanym przechodnią. Podczas marszu dzieci śpiewały piosenkę o przyjacielu przedszkolaków - Dinku, który nie lubi palaczy. Można było także usłyszeć hasła głoszące, że palenie jest nie zdrowe. - Nasze przedszkolaki już od najmłodszych lat uczone są aby prowadzić aktywny i zdrowy tryb życia - mówi Magdalena Walczak, nauczycielka z Przedszkola Niepublicznego ,,Stokrotka". - Wiedzą, że palenie papierosów niszczy zdrowie. Marsz zorganizowany przez nasze przedszkole miał na celu uświadomienie palaczom, iż papierosy szkodzą nie tylko im samym, ale również otoczeniu, w tym dzieciom.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe