Ostrów: Akcja „Znicz” na drogach miasta i powiatu ostrowskiego

  • 04.11.2017, 08:30
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Akcja „Znicz” na drogach miasta i powiatu ostrowskiego
Jak co roku, policjanci ostrowskiej jednostki aktywnie włączyli się w działania mające zapewnić bezpieczeństwo w okresie obchodów Wszystkich Świętych. Już od minionego piątku, 27 października policjanci prowadzili akcję „Znicz". W tym czasie nad zapewnieniem bezpieczeństwa każdego dnia czuwała zwiększona liczba policyjnych patroli.

Na drogach miasta i powiatu ostrowskiego odnotowano w tym czasie 3 wypadki, w jednym z wypadków śmierć poniosła 81-letnia kobieta, zaistniało 35 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. W czasie kontroli drogowych na terenie miasta i powiatu mundurowi zwracali szczególną uwagę na prędkość z jaką poruszali się kierowcy. Sprawdzali, także ich trzeźwość, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów – szczególnie dzieci. Jak zwykle największy ruch panował w rejonie dwóch największych ostrowskich cmentarzy przy ul. Limanowskiego i Bema. Policjantów ostrowskiej drogówki i prewencji wspomagali strażnicy miejscy, którzy wspólnie z policjantami skutecznie upłynniali ruch samochodów w tych miejscach. Zadaniem ostrowskich policjantów było i nadal jest czuwanie nad bezpieczeństwem na drogach. Policjanci dziękują wszystkim uczestnikom ruchu za wyrozumiałość i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. KPP Ostrów

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe