Kalisz: Od profilaktyki do radioterapii - konferencja

  • 03.11.2017, 10:27
  • Patrycja Pera
Kalisz: Od profilaktyki do radioterapii - konferencja radioterapiakalisz
W poniedziałek 11 grudnia, w filii Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Kaliszu (ul. Kaszubska 12) odbędzie się konferencja pt.: pt.: "Co Kobieta i Mężczyzna powinni wiedzieć o onkologii: od profilaktyki do radioterapii".

Celem Konferencji jest podniesienie świadomości społeczeństwa odnośnie profilaktyki nowotworowej, wymiana poglądów i doświadczeń pacjentów w walce z chorobą oraz diagnostyka i leczenie interdyscyplinarne nowotworów. Konferencja ma również na celu przybliżenie kaliskiego Ośrodka Radioterapii mieszkańcom oraz poinformowanie, jakie nowotwory mogą być leczone w nowo otwartej filii Wielkopolskiego Centrum Onkologii.
W tym roku poza sesją z udziałem stowarzyszeń pacjentów organizatorzy planują sesję poświęconą wybranym zagadnieniom: pierś, płuco, ośrodkowy układ nerwowy oraz przewód pokarmowy.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie www.radioterapiakalisz.pl.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe