Powiat Kaliski: Wycieczka przedszkolaków do Kalisza

  • 30.10.2017, 10:27 (aktualizacja 30.10.2017, 10:32)
  • Patrycja Pera
Powiat Kaliski: Wycieczka przedszkolaków do Kalisza UG Koźminek
W czwartek 26 października 2017r. dzieci z punktu oraz oddziału przedszkolnego pojechały do Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu na spektakl pt. „Kopciuszek” wystawiany przez aktorów Teatru Baj Pomorski z Torunia.

Twórcy przedstawienia zaprezentowali powszechnie znaną opowieść w zaskakującej formie lalek muppetowych. Pozwoliły one wyraziście zarysować typy postaci, żywiołowo rozegrać kolejne wątki baśni i z humorystycznym dystansem ukazać klęskę zła i zwycięstwo dobra.
Przy okazji tego wyjazdu przedszkolaki spacerowały w Parku Miejskim i podziwiały piękną złotą jesień. Zarówno przedstawienie, jak i pozostałe atrakcje w czasie tej wycieczki, bardzo podobały się dzieciom.   A. Gawron
 

Patrycja Pera

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe