Ostrów: Miliony na szpital

  • 26.10.2017, 14:01
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Miliony na szpital
Ostrowski szpital otrzyma 6,5 miliona złotych dofinansowania ze środków unijnych na przeniesienie do nowego skrzydła w szpitalu Oddziału Chirurgii Dziecięcej i Traumatologii oraz na utworzenie Wielkopolskiego Centrum Oparzeń.
Pracownicy powiatu ostrowskiego przygotowali projekt, który opiewa na ponad 7,7 miliona złotych, z czego dofinansowanie wynosi ponad 6,5 miliona złotych. - Czekamy teraz na formalną uchwałę Zarządu Województwa - mówi Paweł Rajski, starosta ostrowski. - Dzięki tej inwestycji personel i pacjenci chirurgii będą mieć nowe świetne warunki, ale równie ważne jest to, że te przenosiny otwierają nam drogę do przeprowadzki Neurologii. Cieszę się ze strumienia zewnętrznych pieniędzy, które udaje się ściągać do naszego szpitala. Dzięki nim zagospodarujemy kolejne piętro nowego skrzydła! Zarówno przed nami, szpitalem i m.in. doktorem Witoldem Miaśkiewiczem dużo pracy, ale warto mieć marzenia i życzliwość tych, którzy chcą pomagać w ich spełnianiu! Oddział zostanie oddany do użytku w połowie 2018 roku.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe