Kalisz: Wszystkich Świętych - sprawdź organizacje ruchu i gdzie zaparkować!

  • 26.10.2017, 12:37 (aktualizacja 27.10.2017, 13:25)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Wszystkich Świętych - sprawdź organizacje ruchu i gdzie zaparkować! KPP Ostrów
Poniżej znajdują się informacje o zmienia organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie Wszystkich Świętych

Cmentarz przy ul. Poznańskiej:

Organizacja ruchu i parkowanie pojazdów zorganizowane zostaną następująco:

  • we wtorek 31 października oraz 1 listopada w godz. od 6:00 do 18:00 w ul. Poznańskiej na odcinku od Al. Wojska Polskiego do Ronda NSZZ Solidarność przejazd pojazdów będzie możliwy w obu kierunkach wyłącznie dla autobusów KLA i samochodów TAXI. Dla pozostałych pojazdów wjazd w ul. Poznańską będzie możliwy wyłącznie od strony Al. Wojska Polskiego w kierunku Ronda NSZZ Solidarność. Powrót pojazdów od strony Cmentarza Komunalnego w kierunku Centrum będzie możliwy wyłącznie poprzez ul. Stańczukowskiego lub ul. Piłsudskiego.

  • dla parkowania pojazdów od dnia 28 października do 5 listopada zostaną wyznaczone miejsca parkingowe na terenach trawiastych przyległych do cmentarza. Dodatkowo wyznaczony zostanie parking przy ul. Poznańskiej na działce położonej w odległości ok. 400 m od cmentarza (po prawej stronie jadąc od Ronda Solidarności).

  • W środę 1 listopada parkowanie będzie możliwe również na terenie parkingów przy sklepach Carrefour i Decathlon, a na terenie kampusu PWSZ w dniach 31 października i 1 listopada.

 

Cmentarz przy ul. Łódzkiej:

Organizacja ruchu i parkowanie pojazdów zorganizowane zostaną następująco:

  • od 31 października od godz. 8:00 do 1 listopada do godz. 20:00 włącznie, do parkowania pojazdów udostępnione zostaną zewnętrzne (skrajne) pasy ruchu na ul. Łódzkiej na odcinku od ul. Rajskowskiej do ul. Miłej. Parkowanie pojazdów na zewnętrznych pasach ruchu wyznaczony zostanie jako ukośne do osi jezdni.

  • dostępny będzie również parking przy fabryce „Nestle-Winiary” oraz miejsca parkingowe na ul. Łódzkiej po lewej stronie ulicy na odcinku od ul. Rajskowskiej w kierunku ul. Kozienickiej.

 

Cmentarz przy ul. Częstochowskiej:

Organizacja ruchu i parkowania pojazdów będzie analogiczna jak w roku poprzednim:

  • W okresie od 31 października od godz. 6:00 do 1 listopada do godz. 20:00 włącznie, od skrzyżowania z ul. Budowlanych do dawnej stołówki WSK wprowadzony zostanie całkowity zakaz zatrzymywania się pojazdów na chodniku.

  • W dniu 1 listopada parkowanie pojazdów będzie możliwe na terenie parkingu obiektu PSS „Społem” przy ul. Częstochowskiej 149 (naprzeciw Straży Pożarnej).

 

Cmentarze przy ul. Żołnierskiej, Górnośląskiej oraz Dobrzeckiej:

nie wymagają specjalnych zabezpieczeń lub zmian w organizacji ruchu drogowego.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe