Ostrów: Uroczyście ślubuję

  • 23.10.2017, 16:25 (aktualizacja 24.10.2017, 13:23)
  • Ryszard Binczak
Ostrów: Uroczyście ślubuję
W Szkole Podstawowej Uczniów Kreatywnych Spółdzielni Oświatowej miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Uczniowie klasy pierwszej w obecności dyrekcji szkoły, nauczycieli, zaproszonych gości, rodziców oraz najbliższych, złożyli uroczyste ślubowanie i oficjalnie stali się częścią społeczności szkolnej.

Zanim jednak pierwszoklasiści dostąpili tego zaszczytu, wszystkich zebranych zaproszono w magiczny świat części artystycznej. Tutaj uczniowie bawili się w ,,alfabetycznym pociągu", a także w ujmujący sposób prezentowali swoje talenty, wiedzę, umiejętności sportowe oraz prezentowali kunszt artystyczny. Następnie nadszedł moment, na który bohaterowie dnia z przejęciem czekali - moment ślubowania. Dyrektor Hanna Kolińska odczytała tekst ślubowania, a pierwszoklasiści ślubując na flagę Polski, obiecali godnie wypełniać to przyrzeczenie. Ten ważny moment dopełniły gratulacje Andrzeja Baraniaka - sekretarza Ostrowa, który przekazał każdemu uczniowi sympatyczny upominek oraz list gratulacyjny od prezydent Beaty Klimek. Dumni rodzice uczniów klasy pierwszej otrzymali symboliczną sadzonkę drzewka, którą wraz ze swoimi pociechami zasadzą nas terenie szkoły. Po części oficjalnej przyszedł czas na wielkie świętowanie, wspólne rozmowy przy pysznym torcie, który był słodką niespodzianką od rodziców.

Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe