Kalisz: Bezpieczne przejścia dla pieszych

  • 23.10.2017, 10:07
  • Patrycja Pera
Kalisz: Bezpieczne przejścia dla pieszych UM Kalisz
Bezpieczne przejścia dla pieszych na osiedlach: Kaliniec, Chmielnik oraz Sulisławice Kolonia to kolejne zadania zrealizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza na 2017 rok.

Grubowarstwowe oznakowania przejść dla pieszych powstały na ul. Serbinowskiej (jedno), al. Wojska Polskiego/Widok (cztery), al. Gen. Sikorskiego/Skarszewska (dwa). Zamontowano tam łącznie 14 kompletów znaków D-6, z dwiema lampami LED wczesnego ostrzegania każdy, z zasilaniem solarnym. Zmodyfikowano także przejścia dla pieszych na terenie osiedla Sulisławice Kolonia. W dwóch miejscach, u zbiegu ulic Świetlanej i Sąsiedzkiej pojawiło się oznakowanie wykonane w technologii grubowarstwowej.

Łączny koszt powyższych inwestycji to 88 560,00 złotych. TS

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe