Kalisz: Remontują kamienice [ZDJĘCIA]

  • 17.10.2017, 13:23 (aktualizacja 18.10.2017, 10:48)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Remontują kamienice [ZDJĘCIA] MZBM Kalisz
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Kaliszu przeprowadza renowację elewacji budynków. Przy trzech obiektach trwają prace.

MZBM uzyskał w tym roku dotacje ze środków Miasta w kwocie 1 450 000 zł na remonty elewacji i klatek schodowych budynków.  Obecnie trwają prace na obiektach przy ul. Majkowskiej 6 i Piskorzewskiej 14, gdzie zakres remontu obejmie również naprawdę dachów  i odświeżenie klatek schodowych.  Kończy się remont ściany budynku przy ul. Górnośloskiej 13. 
Jeszcze w tym roku mają stanąć rusztowania i rozpocząć się prace na budynkach przy ul. Parczewskiego 7 i 8. Obecnie trwa postępowanie przetargowe na wyłonienie wykonawcy tego zadania. 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe