Kalisz: Nagraj film o Kaliszu i wygraj 5 tysięcy!

  • 16.10.2017, 15:44
  • Patrycja Pera
Kalisz: Nagraj film o Kaliszu i wygraj 5 tysięcy! pixabay
Prezydent Grzegorz Sapiński zaprasza do udziału w konkursie. Filmujesz kamerą, aparatem, telefonem komórkowym? Masz pomysł na krótki film promocyjny o Kaliszu? Jeśli tak, ten konkurs jest dla Ciebie!

Film promujący miasto Kalisz powinien być nagrany w najwyższej jakości formie audiowizualnej. Docelowi odbiorcy to kaliszanie i turyści. Autor musi bazować na trzech atutach miasta zgodnych z jego nową strategią: historii, tradycji i gospodarności. Szczegóły, którymi należy się inspirować znajdują się w załączonym brefie.

Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 5.000 zł (pomniejszona o podatek).

Prace konkursowe będą przyjmowane do 1 grudnia 2017 r. Film wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym, należy przesłać pocztą pod adres: Urząd Miejski w Kaliszu, Biuro Komunikacji Społecznej, Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz lub dostarczyć osobiście do Biura Komunikacji Społecznej, mieszczącego się w pokoju nr 23, na pierwszym piętrze, Ratusza. 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe