Kalisz: Seria włamań w Kaliszu! [ZDJĘCIA]

  • 13.10.2017, 11:56 (aktualizacja 16.10.2017, 09:36)
  • Patrycja Pera
Kalisz: Seria włamań w Kaliszu! [ZDJĘCIA] czytelnik portalu Naszrynek
Mieszkania wyglądają jakby przez nie przeszedł huragan. W tym tygodniu doszło już do czterech włamań.

Zdjęcia, które widzicie udostępnił Pan Krzysztof ostrzegając innych. Na portalu społecznościowym poprosił o udostępnienie.
- Rzadko wystawiam coś na fb ale to jest ku przestrodze - pisze na swoim profilu. - W dniu 11.10.2017 dokonano włamania do mieszkania przy ul. Robotniczej na os. Korczak. Ostrzegam że takie włamania mogą się powtórzyć. Mieszkanie wyglądało jak po przejściu huraganu.
Do włamania doszło w godzinach dopołudniowych, jeszcze przed powrotem córki pana Krzysztofa do domu, która wracając do domu załapała za klamkę i drzwi się same otworzyły Nikt z sąsiadów nic nie widział i nie słyszał.
W ciągu ostatniego tygodnia  w Kaliszu doszło już do czterech włamań na ul. Robotniczej, Ostrowskiej i na osiedlu Dobrzec. Łupem najczęściej padały  pieniądze, sprzęt elektroniczny oraz kosztowności. Warto zwrócić uwagę i poprosić sąsiadów, którzy nie pracują, że jeżeli tylko zauważą albo usłyszą coś niepokojącego, albo kręcące się po okolicy obce osoby, aby natychmiast poinformowały policję. 
 

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe