Powiat Ostrowski: Nie ważne ile masz lat - ważne na ile się czujesz - Dzień Seniora w Jaskółkach

  • 12.10.2017, 10:55
  • Ryszard Binczak
Powiat Ostrowski: Nie ważne ile masz lat - ważne na ile się czujesz - Dzień Seniora w Jaskółkach
Seniorzy bardzo aktywnie uczestniczą w życiu społecznym swoich miejscowości i całej naszej gminy, a przy tym zarażają uśmiechem i pokazują, że wiek to stan umysłu i ducha, a nie tylko liczba w metryce urodzenia.
Z myślą o swoich mieszkańcach 7 października br. członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Jaskółkach pod przewodnictwem Łucji Karolewskiej zorganizowały spotkanie z okazji Dnia Seniora. Seniorzy chętnie przyjęli zaproszenie na tę biesiadę. Panie z KGW zadbały o przysmaki na stołach oraz o radosny klimat przy wspólnej biesiadzie. Nic więc dziwnego, że miejscowa sala wiejska wypełniła się gwarem wspólnych rozmów. Obchody Dnia Seniora to nie tylko możliwość integracji środowiska seniorów. To także okazja do złożenia życzeń i słów uznania Państwu za to że jesteście - mówił w swoim wystąpieniu Burmistrz Gminy i Miasta Raszków Jacek Bartczak. Do życzeń dla seniorów dołączyli się również radny gminny Andrzej Michalak, radne powiatowe Maria Tomaszewska i Katarzyna Spiżak, sołtys wsi Jarosław Domagała oraz Prezes OSP Jaskółki Andrzej Frąszczak. Goście obdarowali uczestników spotkania drobnymi upominkami. Nie zabrakło też oficjalnego toastu oraz wspólnie odśpiewanego "Sto lat". Spotkanie upłynęło w miłej i wyjątkowej atmosferze, a trwało do późnych godzin wieczornych.
Ryszard Binczak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe