Kalisz: Drogowcy naprawią uszkodzone barierki. Będą utrudnienia!

  • 12.10.2017, 09:49
  • Patrycja Pera
Kalisz: Drogowcy naprawią uszkodzone barierki. Będą utrudnienia! KMP Kalisz
Drogowcy wejdą na obwodnicę Nowych Skalmierzyc. Prace naprawcze potrwają od 14 - 15 i będzie trzeba stosować się do oznakowania tymczasowego.

Wszystko przez wypadek, który zdarzył się we wtorek 3 października. Kierujący cysterną 35-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierki energochłonne. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Kaliszu informuje, że w związku z koniecznością naprawy uszkodzonych wskutek zdarzeń drogowych barier ochronnych w obrębie węzła drogowego obwodnicy Nowych Skalmierzyc (DK nr 25), od soboty 14 października od godz. 7:00 do niedzieli 15 października do godz. 18:00, dojazd do Al. Wojska Polskiego od strony Ostrowa Wlkp. możliwy będzie jezdnią biegnącą po obiekcie mostowym na węźle obwodnicy.

Dojazd do terenów inwestycyjnych (ul. Inwestorskiej) będzie utrzymany.

Patrycja Pera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe